Фізична охорона об'єктів

Будь то підприємство, офіс, склад або навіть приватний будинок – всі об'єкти зараз потребують надійної та якісної охорони. Незважаючи на те, що розвиток технічних засобів охорони досяг високого рівня, ключовою ланкою системи безпеки на сьогоднішній день все ще залишається фізична охорона об'єктів, тобто безпосередня присутність співробітників охоронного агентства на об'єкті, що охороняється. Всі наші співробітники в обов'язковому порядку пройшли спеціалізовану підготовку і мають всі сучасні навички оборони.

Безсумнівно, послуги фізичної охорони слід вибирати виходячи з особливостей об'єкта, що охороняється. Охоронне агентство «Спарта-Ніке» надає послуги з охорони всіх типів об'єктів:

Наші фахівці персонально проведуть експертизу об'єкта, що охороняється, розроблять план охорони, дадуть експертну оцінку і нададуть поради щодо покращення рівня захисту від можливих ризиків та зовнішніх загроз. Проведуть консультацію щодо встановлення технічних засобів охорони, обговорять можливі методи профілактики та усунення надзвичайних ситуацій. Охорону об'єктів ми, у першу чергу, розглядаємо як продуману і чітко сплановану систему заходів, спрямованих насамперед на збереження життя та здоров'я працівників об'єкта, збереження матеріальних цінностей та забезпечення безперебійної роботи об'єкта.

Співробітники компанії «Спарта-Ніке» можуть здійснювати фізичну охорону об'єктів як у фірмовій формі агентства, так і в наданій Замовником формі, або в цивільному одязі, залежно від побажань Замовника. Кожен співробітник екіпірується сучасними засобами зв'язку і за потреби озброюється спецзасобами.

Величезний акцент ми робимо на суворій безпеці конфіденційної інформації, отриманої співробітниками агентства під час несення служби на об'єкті, що охороняється. Успіх взаємовигідного співробітництва залежить від довіри та поваги між Замовником та виконавцем, і ми завжди дотримуємося цих принципів.

Сьогодні фізична охорона об'єктів особливо актуальна та затребувана.

Враховуючи багаторічний досвід роботи у сфері охорони, компанія «Спарта-Ніке» допоможе впоратися з труднощами і підвищить рівень охорони довіреного об'єкта до максимально можливого рівня.

Охоронне агентство «Спарта-Ніке» працює по всій території України.