Про компанію

Охоронне агентство «Спарта-Ніке» створено у 2002 році фахівцями з досвідом розшукової та охоронної діяльності. Керівництво компанії має великий досвід роботи у правоохоронних та контролюючих органах, а також у недержавних охоронних структурах.

Жорсткий відбір і скрупульозна підготовка дозволяють співробітникам охоронного агентства «Спарта-Ніке» легко орієнтуватися в найскладнішій обстановці, правильно реагувати на загрози, що виникають, і якісно вирішувати нестандартні завдання. Весь персонал екіпірується сучасним обладнанням та амуніцією. Залежно від поставлених завдань співробітники агентства можуть виконувати роботу як у форменому, так і в цивільному одязі.

В охоронному агентстві «Спарта-Ніке» працюють професіонали своєї справи, які пройшли службу у правоохоронних органах та спецпідрозділах збройних сил. Кожен співробітник агентства додатково проходить відповідне навчання, і по завершенню складає кваліфікаційні заліки на теми: фізична підготовка, знання нормативно-законодавчої бази, інструкцій безпеки, психологія та етика ділового спілкування, надання першої медичної допомоги.

Співпраця з нами дозволить Вам надійно захистити свою справу, фінанси, здоров'я, капітал та всілякі матеріальні цінності від зазіхань правопорушників та «доброзичливців». Ми допоможемо Вам гідно протистояти конкурентам, яких процвітання Вашого бізнесу позбавляє сну.

Ми цінуємо кожного свого Клієнта та цінуємо свою репутацію. У роботі з Клієнтом для нас головне – це високоякісний сервіс послуг.

Звернувшись до охоронного агентства «Спарта-Ніке», Ви не пошкодуєте, що довірили охорону Вашого майна та Ваших інтересів саме нам.

 Чому саме Спарта-Ніке?

Спарта - давнішня держава в Греції, яка виникла в XI столітті до н.е. Сила Спарти була в її організації. Це була держава, влаштована, як військовий табір.

Найзнаменитішим був лаконічний вислів спартанки, яка проводила сина на війну. Вона подала йому щит і сказала: "З ним чи на ньому!". Зі щитом поверталися переможці, на щиті приносили полеглих. У Спарті нікому не дозволялося жити так, як він хоче: точно у військовому таборі, всі в місті підкорялися суворо встановленим порядкам і робили те з корисних для держави справ, яке їм було призначено.

Ніщо з того, що відбувалося у Спарті, не підлягало розголошенню. Виховання в Спарті було спрямоване на те, щоб спартанці вміли підкорятися і мужньо переносити страждання, а в битвах помирати чи добиватися перемоги.

Ніке – у давньогрецькій міфології богиня перемоги. Як символ успішного результату, щасливого наслідку, Ніке бере участь у всіх військових підприємствах.

Охоронне агентство “Спарта-Ніке” дотримується всіх вищезгаданих правил та порядків давньогрецької держави Спарта.

Тому для охоронного агентства «Спарта-Ніке» встановився девіз: 
«Перемогти та повернутися зі щитом».

 Правова основа діяльності агентства – ліцензія МВС України на надання послуг з охорони власності та громадян:

  • серія АА №545601 від 14 січня 2003 р.;
  • серія АБ №322793 від 14 січня 2006 р.;
  • серія АГ №505452 від 14 січня 2011 р.
Ліцензія 14.01.03 - 14.01.06Ліцензія 14.01.06 - 14.01.11Ліцензія с 14.01.11